Reklam
Reklam

Van Valisinden Ramazan Bayramı Mesajı

​​​​​​​Van Valisi ve Van büyükşehir belediyesi başkan vekili Mehmet Emin BİLMEZ, Ramazan Bayramı münasebetiyle mesaj yayınladı. 

Van Valisinden Ramazan Bayramı Mesajı
23 Mayıs 2020 - 10:50 - Güncelleme: 23 Mayıs 2020 - 11:00
Reklam

Van Valisi ve Van büyükşehir belediyesi başkan vekili Mehmet Emin BİLMEZ, Ramazan Bayramı münasebetiyle mesaj yayınladı. 

Van Valisi ve Van büyükşehir belediyesi başkan vekili Mehmet Emin BİLMEZ, "Kıymetli Vanlı Hemşehrilerim,

Bir ay süren oruç ibadetinin ardından İslâm Alemi olarak Ramazan Bayramı'na kavuşmanın sevinci ve mutluluğu içerisindeyiz.

Tüm dünyayı etkisi altına alan koronavirüs salgınından dolayı son bir kaç aydır maalesef ki sosyal hayatımız sekteye uğramış bulunmakta, pandemi sürecinde toplu halde yapamadığımız birçok etkinliğimiz gibi ibadetlerimizi de ifa edemedik.

Bu durumdadır ki; Ailemizin, akrabalarımızın ve bütün sevdiklerimizin sağlığı, çocuklarımızın geleceği için bayram ziyaretlerinde bulunamayacağız.

Büyüklerimizin ellerini öpüp, yavrularımızın saçını okşayıp onlarla yan yana bir şeker bayramı geçiremeyecek olsak da manevî değerlerimizi unutmamalı, teknolojinin de desteği ile bağlarımızı güçlendirmeliyiz.

Bu vesileyle başta şehit ailelerimiz, gazilerimiz ve aileleri olmak üzere tüm Vanlı Hemşirelerimizin, Milletimizin ve İslam aleminin Ramazan Bayramı'nı en kalbi duygularımla kutluyor; ülkemize ve tüm dünyaya sağlık, mutluluk ve barış getirmesini Yüce Allah'tan temenni ediyorum.
Hayırlı Bayramlar."dedi.

Reklam

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum