Güncel Yayınlanma: 27 Ağustos 2020 - 11:54 Vanlı Çocuk Sosyal Medyayı Salladı Van'da geçimini karton toplayarak sağlayan bir çocuk çöpte Türk bayrağını bulup tel direklere asarken objektiflere takılıyor. Güncel 27 Ağustos 2020 - 11:54 1 dk okunma süresi TAKİP ET Yazdır A Büyüt A Küçült Yorumlar Van’da ekmeğini çöp karton toplayarak sağlayan bir çocuk çöpte Türk bayrağını buluyor ve tel örgülere bırakıyor o an objektiflere takılıyor ve kısa sürede sosyal medyayı sallayan çocuk gönülleri fethediyor.VANGAZETESİ # van# kağıt# sosyal medya# türk bayrağı# vangazetesi YORUMLAR adlı kullanıcıya cevap x Gönder İlginizi Çekebilir Deprem bölgelerinde gönül sofralarında buluşuyoruz Sermiyan Midyat, ‘akıl sağlığım için’ diyerek Bahçeli'yi engelledi Valilikten Uyarı, Sahil Kıyıları Hakkında Uyarı Eyüpsultan'dan deprem bölgesi için kan ve yardım kampanyası Son Haberler Van'da Son Durum: Gündem, Ekonomi ve Kültür Haberleri Vanlı İş İnsanı İsmail Aktaş'tan Başarı Serüveni Van'da Çobanlar Arasında Kanlı Kavga: 1 Ölü, 3 Yaralı" VAN TSO BAŞKANI NACE KADU HAKKINDA SERT KONUŞTU Süphanoğlu: Netanyahu'nun Alkışlanması Utanç Verici! Çok Okunan Haberler Vanlı İbrahim Yetkin vefat etti Van'da bu yemeğin adını bilen var mı? Van'da Otomobil Takla Attı: İki Kişi Yaralandı! Salgın kontrolden çıkıyor Salgın kontrolden çıkıyor