Konya'da yaşayan Van Ortanca doğumlu Selim Etik'in annesi Zübeyde Etik, tedavi gördüğü hastanede vefat etti. Zübeyde Etik, Konya'dan Van iline getirildi ve Ortanca Mahallesi'nde öğlen namazının ardından Ortanca Mezarlığı'na defnedildi.Taziye yeri: Van Tuşba ilçesi Altıntepe Mahallesi Koç ilköğretim arkasında yer alan Hacı Selam Camisinde olacağı bildirildi.Van Haber Gazetesi ailesi olarak; “İnnâ lillâhi ve innâ ileyhi raciun. Allah rahmet eylesin. Amin”Van Gazetesi – Van Haber - vanhaber
![Reklam](https://www.vangazetesi.com/images/reklam/atilim-grup_1.jpeg)