Reklam
Reklam
Reklam

VASKİ, EĞİTİM PROGRAMLARI İLE HİZMETTE KALİTEYİ ARTIRIYOR - van haber

Van haber -VAN HABERLERİ /  VASKİ toplantı salonunda düzenlenen “Kurumsal Altyapı, Hakediş ve Yaklaşık Maliyet” eğitim programına Plan Proje Dairesi Başkanı Harun Şahin ile ilgili birimlerin teknik personelleri katıldı.

VASKİ, EĞİTİM PROGRAMLARI İLE HİZMETTE KALİTEYİ ARTIRIYOR - van haber
17 Şubat 2020 - 13:43 - Güncelleme: 17 Şubat 2020 - 13:46
Reklam

VAN HABER - Van Su ve Kanalizasyon İdaresi(VASKİ) Genel Müdürlüğü düzenlediği eğitim programları ile kurumsallaşmayı güçlendirirken, hizmette de kaliteyi artırmayı hedefliyor.

 VASKİ toplantı salonunda düzenlenen “Kurumsal Altyapı, Hakediş ve Yaklaşık Maliyet” eğitim programına Plan Proje Dairesi Başkanı Harun Şahin ile ilgili birimlerin teknik personelleri katıldı.

 Eğitim Uzmanı Süleyman Turgut Yüzüak ve Kurumsal Uzman Şeyhmus Aba tarafından verilen eğitim seminerinde ihaleye çıkan altyapı hizmetleri için metraj ve maliyet çıkarılması,  yazılımdaki yenilikler ve yazılımın geliştirilmesi, yaklaşık maliyet çalışmaları, hakediş hazırlama ve bunlara bağlı diğer konular ile ilgili süreçler yazılım programlarında ayrıntılı olarak anlatıldı.
 Karşılaşılan sorunlar ve çözümleri ile yazılımın daha verimli kullanılması için de personeller önerilerini dile getirdi.
Toplantıda konular görsel materyallerle detaylı bir şekilde sunulurken, teknik personellerin ilgili konularda ki soruları da cevaplandırıldı.


VAN GAZETESİ
HİKMETULLAH YETKİN
 

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum