VEAH Hastanesi'nde verdiği hizmetle ileriye dönük Umut veriyor

Van ilimizin köklü hastanelerinin başında gelen Sağlık Bililmleri Hizmetleri Uygulama ve Araştırma Hastanesi, sunduğu kaliteli sağlık hizmetiyle Vanlıların yanı sıra çevre illerden gelen hastalara da şifa dağıtmaya devam ediyor.

VEAH Hastanesi'nde verdiği hizmetle ileriye dönük Umut veriyor
Editör: Van Haber
28 Ocak 2021 - 20:24
Reklam
Van Çevre il ve ilçeleri olmak üzere birçok şehre gidip tedavisine çare bulamayan Hastalar  gördüğü Van Sağlık Hizmetleri Bilimleri Eğitm ve Araştırma Hastanesi´nde sağlığına kavuşuyor.

Van başta olmak üzere çevre il ve ilçelerini de içine alan yaklaşık 1,5 milyon nüfusluk bölgeye hitap eden S.B.Ü Van Eğitim ve Araştırma Hastanesi,verdiği ileri sağlık hizmetiyle hastalara şifa oluyor.

Pek çok birimi barındırması, ortak ve profesyonel yönetim anlayışına sahip olması, fiziksel yapısı, altyapısı ve personel bakımından hastalar açısından büyük memnuniyet sağlıyor.
Hastane hizmeti uluslararası seviyede hizmet veren bir yanık merkezine olması Böylece kentte iş kazalarından ya da diğer sebeplerden meydana gelebilecek vakalar, başka illere sevk olmadan tam teşekküllü Hastane merkezinde tedavi ediliyor. Kovid-19'la mücadelede

Türkiye'nin en yetkin ve güvenli hastaneleri arasında

Yeni tip koronavirüs (Kovid-19) salgınıyla mücadelede aktif hizmet veren VEAH Hastanesi, kapalı alanıyla temas ve yakınlığı azaltarak, hasta ve çalışan güvenliği için oldukça önem arz ediyor. Hastane, merkezden kontrol edilebilen iklimlendirme sistemi ve izolasyon odalarıyla salgınla mücadelede Türkiye'nin en yetkin ve güvenli Bölge Hastanesi arasında yer alıyor.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum