Reklam

VEYSEL TAŞDEMİR'DEN KAMUOYUNUN DİKKATİNE - VAN'DAN TEPKİ YAĞDI

Vatanseverler Gençler Derneği Genel Başkanı Veysel Taşdemir, Avrupa parlamentosunda Türk bayrağını yırtan aşırı sağcı yunan milletveklline sert tepki verdi. 

VEYSEL TAŞDEMİR'DEN KAMUOYUNUN DİKKATİNE - VAN'DAN TEPKİ YAĞDI
30 Ocak 2020 - 16:43
Reklam
Reklam

Van Haberleri - Vatanseverler Gençler Derneği Genel Başkanı Veysel Taşdemir, Avrupa parlamentosunda Türk bayrağını yırtan aşırı sağcı yunan milletveklline sert tepki verdi. 

Taşdemir, "Avrupa parlamentosunda konuşma yaptığı esnada şanlı bayrağımızı yırtma küstahlığı gösteren aşırı sağcı Yunan vekil Loannis LAGOS isimli kafatasçı bilmelidir ki , tarihinde şanlı zaferler olan ülkemizin mazisinde yer alan en önemli başarılardan biri atalarını denize dökmemizdir.

Anlaşılan odur ki ülkemizin son yıllarda savunma sanayi alanındaki başarıları kendilerininde sonunun ataları gibi olması korkusudur, ki haklıdır.

Yaklaşık 100 yıldır uykuda olan dev artık uyanmış dünyaya nizam vermek şiarı ile dizginleri eline almaya başlamıştır. Bu durum tabiatı ile yüreklerinde korku ve paniğe sebebiyet vermiştir.
 
Yunan vekil ve içimizde bulunan sevicileri şunu çok net bilmelidir Fatih Sultan Mehmet Han'ın torunları , Selahaddin Eyyubi'nin torunları ve Halit Bin Velid'in torunları geçmişte atalarının yaptığı gibi tarih yazacak ve Biiznillah dünyada nizam tekrardan tesis edilecektir.

Son olarak konsey kürsüsünde kağıt üzerinde resmedilmiş bayrağı yırtan vekile yıllar önce Kıbrıs'ta şanlı bayrağımızı indirmeye çalışan Yunan vatandaşının akıbetini hatırlatmak istiyoruz. 

Korkun ,ürperin , titreyin biz bize biçilen misyonun farkındayız ve yakında korkularınız ile sizleri yüzleştireceğiz.

Bu duygu ve düşüncelerle yüreğinde İslâm, Vatan ve bayrak sevgisi bulunan bütün Vatanseverlere saygı ve selamlarımı sunuyor kendilerine tarih yazmak için hazır olmaları çağrısında bulunuyorum... "dedi.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum