Veysel Taşdemir,'Süleyman Soylu Yalnız değildir' O detaylar Van haber'de

Vatansever Gençler Derneği Genel başkanı Veysel Taşdemir, İçişleri Bakanı Süleyman Soylu'nun annesine yapılan saldırı hakkında konuştu.

Veysel Taşdemir,'Süleyman Soylu Yalnız değildir' O detaylar Van haber'de
Editör: Van Haber
21 Ocak 2021 - 15:36
Reklam
Reklam
Vatansever Gençler Derneği Genel başkanı Veysel Taşdemir, "Türkiye Cumhuriyeti devletinin kurulduğu günden bu yana en başarılı içişleri bakanı olma özelliğini taşıyan Sayın Süleyman Soylu’nun hastanede tedavi gören annesine evvela alemlerin rabbi olan Allah’tan şafi ismi hürmetine şifa dileklerimizi iletiyoruz. 

VAN GAZETESİ - ÖZEL HABER - 0544 409 0328

Yaklaşık kırk 40 yılı aşkın bir süredir ülkemizin başına bela olan ve binlerce annenin yüreğine ateş düşüren terör örgütü PKK'nın bitme aşamasına geldiği bu süreçte etkin rol oynayan sayın içişleri bakanımıza son zamanlarda yapılan edebe, ahlaka uzak fütursuzca saldırıları görmek bizleri derinden üzmektedir. 

Sayın bakanımızın terör örgütlerini bitirme konusunda ki dik duruşu belli çevreleri rahatsız etmekte şahsına güç yetiremeyenler tarafından klavye üzerinden saldırılar ile kendini göstermektedir. Herkesin bilmesinde fayda olduğunu düşündüğümüz Süleyman Soylu bu ülkenin milli ve manevi değerlerine bağlı olan gençleri tarafından bir kahraman olduğu ve kırmızı çizgisi olarak addedildiği gerçeğidir. 

Bu minvalde kendisine yapılan bu iğrenç  saldırıları kınıyor sayın bakanımıza bu güne kadar yapmış olduğu ve bundan sonra da yapacağı başarılı hizmetlerden ötürü şükranlarımızı sunuyoruz. Kendisinin yalnız olmadığını dik durduğu süre zarfı içerisinde en başta doğu ve güney doğu bölgesinde ki  vatansever gençler olmak üzere bütün Türkiye ‘ de bulunan gençlerin yanında olduğunu onun inandığı dava uğruna kendilerinin de seve seve canını vermeye hazır olduğunu bilmesini isteriz ."dedi.

VAN GAZETESİ - ÖZEL HABER - 0544 409 0328

 

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum