Reklam
Reklam

Zahir Kandaşoğlu'ndan Yardım Eli

Van Gönül Dostları Derneği, Van'ın sevilen simalarından Doğu Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Zahir Kandaşoğlu' nu ofisinde ziyaret etti.

Zahir Kandaşoğlu'ndan Yardım Eli
Editör: SEVDA YETKİN
21 Nisan 2021 - 13:04 - Güncelleme: 21 Nisan 2021 - 14:29
İş İnsani Zahir Kandaşoğlu,  "Mübarek ramazan ayında son on gün içinde Bahçesaray İlçesi başta olmak üzere 500 aileye yardım konusunda her türlü desteği sağladık. Ramazan Ayı mağfiret ayıdır. Bu ayı hayır ve hasanet ile geçirmek lazım. Her iş insanı çevresinde var olan fakir ve fukarayı gözetmek zorunda" dedi.

Van Gönül Dostları Derneği Başkanı Süleyman Çelebi Çomak, Kandaşoğlu hakkında iyi dileklerini ileterek, " Van ve çevresine yapmış olduğu iş yatırımları ile  binlerce insana iş ve aş kapısı oldu. Özellikle son yıllarda yapımını üstlendiği Bölge Hastanesi kavşağı ve Van İl Emniyet Binası ile derin izler bıraktı. Allah böyle memleket sevdası ile yanıp tutuşan iş insanlarının sayısını artırsın. Van Gönül Dostları Derneği adına Van'a yapmış olduğu hizmetler adına kendilerine plaket takdim ettik. Derneğimizin faaliyetlerine göstermiş oldukları katkılar için teşekkür ederiz" dedi.


VAN GAZETESİ

 
Reklam

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum