Eşini Kıyma Makinesine Attı

Eşini vahşice öldürüp cesedini kıyma makinesine atarak parçalayan cani koca ilk kez konuştu.

Eşini Kıyma Makinesine Attı

Eşini vahşice öldürüp cesedini kıyma makinesine atarak parçalayan cani koca ilk kez konuştu.

Reklam
Eşini Kıyma Makinesine Attı
Editor: SEVDA YETKİN
22 Kasım 2019 - 12:02 - Güncelleme: 22 Kasım 2019 - 13:52
Reklam
Reklam


Olay, geçtiğimiz yıl Kasım ayında Mersin'de meydana geldi. Cemile Ertürkoğlu, boşanmak üzere olduğu eşi Mustafa Ertürkoğlu tarafından boğazı kesilerek öldürüldü. Cinayetin ortaya çıkmasının ardından katil zanlısı Mustafa Ertürkoğlu tutuklandı.
 Hakkında 'eşi tasarlayarak, canavarca hisle, acı ve eziyet çektirerek öldürmek' suçundan dava açılan Mustafa Ertürkoğlu, bugün ilk kez hakim karşısına çıktı. Mersin Adliyesi 1'inci Ağır Ceza Mahkemesi'nde görülen duruşmaya tutuklu sanık Mustafa Ertürkoğlu Ses ve Görüntü Bilişim Sistemi (SEGBİS) ile katıldı. Duruşmada hakkındaki iddianame okunan zanlı Mustafa Ertürkoğlu, olay anını ayrıntılı bir şekilde soğuk kanlılıkla anlattı. İfadesinde eşinin kendisini aldattığını iddia eden zanlı, evlilik yıldönümü dolayısıyla hediye vermek için eve çağırdığı eşinin boğazını maket bıçağıyla kestiğini, kıyma makinesine atarak parçaladığını ve cesedin bir kısmını kentin farklı noktalarındaki çöp konteynerlerine attığını, bir kısmını ise şehir mezarlığındaki bir mezara gömdüğünü anlattı.
 Yaklaşık 4 saat süren celsenin ardından tanıkları ve savunmaları dinleyen mahkeme heyeti duruşmayı 6 Aralık'a ertelerken, Mustafa Ertürkoğlu'nun tutukluluk halinin devamına karar verdi.

YORUMLAR

  • 0 Yorum