Reklam
Reklam
Reklam
Reklam

Kılıçdaroğlu'ndan Muharrem İnce'ye tepki

CHP'de çete aramak bir gaflettir, bühtandır. Eğer çete aranacaksa saraya ve çevresine bakılabilir" diye konuştu.

Kılıçdaroğlu'ndan Muharrem İnce'ye tepki
26 Kasım 2019 - 11:58 - Güncelleme: 26 Kasım 2019 - 14:30
Reklam
Reklam

 
Partisine yönelik kumpasın içinde medya ve siyaset dünyasından isimler olduğunu öne süren Kılıçdaroğlu, ancak bunların kimler olduğunu açıklamadı.

"Bütün CHP'lilere açık ve net çağrımdır" diyen Kılıçdaroğlu, sözlerini şöyle sürdürdü:

'Tüm CHP'lilerin dikkatli olması lazım'

CHP, yeni bir süreci başlatmıştır. Bu süreç iktidara yürüyüş sürecidir. Partimiz, toplumun her kesimini kucaklamaktadır. CHP sorunların çözümünde umut olan tek parti olarak öne çıkmıştır. CHP'nin bu başarısını, bu yürüyüşünü içine sindiremeyen saray ve çevresi, devletin bazı bürokratik güçlerini de yanlarına alarak CHP'ye karşı kumpas kurmaktadırlar. Bu konuda bütün CHP'lilerin dikkatli olması lazım.

'Saray'a gitti-gitmedi' tartışması bu kumpaslardan birisidir. Son örneği, bu kumpastır, özetle. Ancak biz, inandığımız yolda bütün kumpasları aşarak yürümeye devam edeceğiz. Bu kumpasların tamamını birlik, beraberlik ve bütünlük içinde boşa çıkaracağız. Bu noktada partinin bütünlüğü, birlik ve beraberliği çok önemlidir. Bütün CHP'liler bu konuda gerçekten de kıvançla ifade etmek isterim ki son derece değerli bir birlik ve bütünlük örneği sergilemişlerdir, sergiliyor.

'Hiç kimsenin sarayın tuzağına düşme lüksü yok'

Hiç kimsenin sarayın tuzağına düşme lüksü yoktur. Bizim derdimiz işsize iş bulmaktır. Çiftçinin kazanmasını, esnafın siftah yapmasını sağlamaktır. Atama bekleyen yüzbinlerce öğretmen var. Bunların sorunlarına çözüm üretmektir. Sanayici önünü göremiyor. Bizim hedefimiz sanayicimizin önünü görmesini sağlayacak planlı-programlı bir ekonomiyi yaratmaktır. Vaadimiz budur.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum