Reklam

MERVE ÇALOĞLU'ndan bir atak daha… Yeni albümleri için bakın neler dedi?

Türkiye’de birçok sanatçının olması ve o sanatçıların her gün emek harcamaları gerektiğini biliyoruz. Yeni tanınan sanatçılardan olan Merve Çaloğlu ile ilgili kısa açıklama!

Reklam
MERVE ÇALOĞLU'ndan bir atak daha… Yeni albümleri için bakın neler dedi?
20 Nisan 2020 - 09:02
Reklam
Reklam

‘’Masallara inanmasaydım şarkı yazamazdım’’ diyen ve müzik dünyasının savaşçı kızı ilan edilen sanatçı, ‘’artık savaşmayı bıraktım, olduğu gibi yaşıyorum. Bütün dünya ve ülkemiz için zor bir dönemden geçsek bile klibim ve şarkımla #evdekal çağrısına kulak veren herkesi, baharın mucizeler getireceğine inandıracağımı düşünüyorum.’’ diyor. 
Albüm, “Merve Çaloğlu Müzik Yapım Prodüksiyon” etiketiyle müzik severlerle buluşacak. Sözü ve müziği kendisine ait olan şarkının düzenlemesi ise Cenk Erdoğan’a ait. Nedim Ruacan, Şemsa idil Ural gibi bir çok ünlü müzisyenin de kayıtlarında yer aldığı şarkının klibi ise Heybeliada Ruhban okulunda çekildi.

Çekim için bir çok ünlü ismin teklif götürdüğü ama onay alamadığı Heybeliada Ruhban Okul’nda özel izinle çekim yapabilmesini “ çocukluğum adada geçtiği için okulla özel bir bağım vardı. Şarkının sözlerinden de ada esintileri alacaksınız zaten. Burası benim ilham kaynağım oldu” diye açıklayan Çaloğlu, aynı zamanda klibin yönetmen koltuğunda da oturuyor. Klibin görüntü yönetmenliği ve renk- montajı ise Mutlu Doğan’a ait. Albümün bütün fotoğrafları ise Kemal Kekeva imzası taşıyor.

VAN GAZETESİ – 0544 409 0328 / HABER
 

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum