Reklam

Ünlü yıldızın boşanma davası beş dakika sürdü

Van haber - Bir Zamanlar Çukurova'da Müjgan karakterine hayat veren başarılı oyuncu Melike İpek Yalova eşi Altuğ Gültan ile yollarını ayırdı.

Ünlü yıldızın boşanma davası beş dakika sürdü
23 Mart 2021 - 11:45
Van haber - Bir Zamanlar Çukurova'da Müjgan karakterine hayat veren başarılı oyuncu Melike İpek Yalova eşi Altuğ Gültan ile yollarını ayırdı.

SOSYAL MEDYADAN DUYURMUŞTU

Birkaç hafta önce boşanacakları iddia edilen çiftten Yalova, ayrılığı doğrulamış ve yaptığı açıklamada, "Yollarımızı ayırıyor olduğumuz doğru fakat yanlış anlaşılan bir duruma açıklık getirmek isterim. 

Biz birlikteliğimiz boyunca birbirimize en başta hep dost ve yol arkadaşı olduk. Evliliği sonlandırma kararımız da uzun bir süre önce, bizim için en doğrusunun bu olduğuna inanarak ve defalarca üzerine konuşarak yine birlikte aldık; ortak kararımızdır" ifadelerini kullanmıştı.

Bu sürecin sessizce devam etmesini isteyen Yalova, "İçinde olduğumuz süreci yönetirken çok kıymet verdiğimiz ailelerimizin incinmemesi birinci önceliğimiz. Sevdiğimiz insanları korumak adına, bu konunun hak ettiği medeniyet çerçevesinde sakin ve sessizce ilerlemesi için elimizden geleni yapmaya çalışıyoruz, çalışacağız. Sizlerden de konuyla ilgili hassasiyet ve anlayışınızı rica ederiz. Çok teşekkürler" şeklinde sözlerini noktalamıştı.Yalova, sosyal medya üzerinden ayrılık haberlerini doğrulamasının ardından 16 Mart'ta İstanbul Aile Mahkemesi'ne başvurarak boşanma davası açtı.

BEŞ DAKİKADA BİTTİ

Dava geçtiğimiz cuma günü görüldü. Duruşmaya taraflar avukatlarıyla katıldı. Hâkimin "Boşanma konusunda kararlı mısınız?" sorusu üzerine Melike İpek Yalova "Boşanma konusunda anlaştık. Anlaşmalı olarak boşanmamıza karar verilsin" dedi. Altuğ Gültan da boşanmak istediğini ifade etti.

Beş dakika süren duruşma sonucu kararını açıklayan mahkeme, çiftin anlaşmalı olarak boşanmalarına hükmetti. Yalova ve Gültan'ın birbirinden herhangi bir tazminat ya da nafaka talebinde bulunmadığı öğrenildi.

7 yıl aşk yaşadığı yapımcı Altuğ Gültan ile 2019 yılının Eylül ayında İzmir'de düzenlenen törenle evlenmişti. Hangi ünlü kiminle hayatını paylaşıyor? İşte sizler için derlediğimiz ünlülerin eşleri ve sevgilileri...
Reklam

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum