Van'da teknolojik ürünlerde yüzde 50'ye varan indirime girdi

Van'da Cep telefonu, notebook, akıllı saat, akıllı bileklik, bluetooth kulaklık, tablet, elektrikli scooter, şarjlı süpürge, çanta, hoparlör sistemleri, web kameraları, selfie çubuğu, soundbar, mouse, monitör ve LED TV kategorisindeki 60'dan fazla model, 1.300'den fazla ürünler indirime girdi.

Van'da teknolojik ürünlerde yüzde 50'ye varan indirime girdi
Editör: Van Haber
08 Şubat 2021 - 09:29
Reklam
Van'da bulunan esnafların sevgililer gününe özel yapmış olduğu kampanyada halkın tepkisi oldukça sıcak.

Elektronik ürünlerini en uygun fiyat, en kaliteli hizmet ve güvenilir alışveriş yaklaşımıyla kullanıcılarına sunmaya devam eden Nurettin Erzen, “Hayatı kolaylaştıran teknolojik ürünler artık en iyi hediye alternatifleri arasında başta geliyor. Biz de son dönemin trend ürünlerini dahil ettiğimiz kampanyamızla Sevgililer Günü’nde en son teknoloji deneyimini yaşatacak ürünlerden oluşan cazip hediye seçenekleri sunuyoruz” diyor.

Elektronik ürünlere olan talep artmaya devam ediyor. Hem içinden geçtiğimiz dönemin koşulları hem de teknolojideki hızlı ilerleme her geçen gün hayatımıza yeni teknolojik ürünleri sokuyor, son dönemin öne çıkan ürünlerini dahil ettiği Sevgililer Günü kampanyasıyla, sevgilisine son teknolojiye sahip bir hediye vermek isteyenlere özel bir kampanya sunuyor. 

Cep telefonu, notebook, akıllı saat, akıllı bileklik, bluetooth kulaklık, tablet, elektrikli scooter, şarjlı süpürge, çanta, hoparlör sistemleri, web kameraları, selfie çubuğu, soundbar, mouse, monitör ve LED TV kategorisindeki 60'dan fazla model, 1.300'den fazla üründe; yüzde 50’ye varan indirimler sunan marka, son dönemin trend ürünleriyle hazırladığı bu kampanya ile 7 – 12 Şubat tarihleri arasında, sevdiklerinin hayatını kolaylaştırmak isteyenlere teknolojik alternatifler sunacak.


 

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum