Van Gazetesi IMQS Uluslararası Medya Kalite Sertifikası Aldı

Van Haber | Yıllardır basamak basamak yükselen ve her geçen gün en iyisi olmak için yedi yirmi dört faaliyet gösteren Van Gazetesi Haber sitemiz ve aylık çıkan dergimiz, IMQS Uluslararası Medya Kalite Sertifikası almaya hak kazandı. 

Van Gazetesi IMQS Uluslararası Medya Kalite Sertifikası Aldı
Editör: Van Haber
22 Ocak 2021 - 11:43
Reklam
Reklam
Van haber | Yıllardır basamak basamak yükselen ve her geçen gün en iyisi olmak için yedi yirmi dört faaliyet gösteren Van Gazetesi Haber sitemiz ve aylık çıkan dergimiz, IMQS Uluslararası Medya Kalite Sertifikası almaya hak kazandı. 

IMQS Uluslararası Medya Kalite Sertifikası Nedir?

IMQS, International Media Quality Standards (Uluslararası Medya Kalite Standartları) uluslararası bir kalite standardizasyon kuruluşudur ve medya alanında kalite, eğitim ve yönetim standartlarını arttırmaya yönelik çalışmalar yürütmektedir.

Başta medya kuruluşları olmak üzere, şirketlere ve sektör profesyonellerine hizmet vermektedir. IMQS aynı zamanda medya kuruluşlarına uluslararası geçerliliği olan “IMQS Sertifikalı Site” tescil belgesi sunmaktadır.IMQS'nin misyonu, medya gruplarına, profesyonellere ve şirketlere bilgi, eğitim ve ağ oluşturma için bir katalizör görevi görerek dünya çapında en iyi kalite standartlarını oluşturmak, korumak ve teşvik etmektir.

IMQS Uluslararası Medya Kalite Sertifikası Ne İşe Yarar?

Değişim gündemlerini tasavvur eder ve ifade eder. Uluslararası Medyanın sistematik, uzun vadeli, uygun maliyetli iyileştirilmesine kendini adamış çeşitli liderler grubunun bilgisine katkıda bulunur. Kurumların, gelişen görevlerini yerine getirmek için gereken organizasyonel ve diğer değişiklikleri yapma kapasitelerini geliştirmelerine yardımcı olur. Benzer işlerle uğraşan kişi ve kuruluşlarla işbirliği yapar. Uluslararası medya için standartları belirler. Yönetim kurulu genelinde akreditasyon sağlar.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

 • 2 Yorum
 • Eyyüp Ay
  1 ay önce
  Hayırlı olsun.
 • Köşe Yazarı Masum Tekin
  1 ay önce
  Sizi tebrik eder, başarılarınızın devamını dilerim İnşAllah her daim hedefleriniz doğrultusunda engelsiz ilerlersiniz.